کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  11
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  18
دیروز :  248
کل مشاهده :  168646
مصاحبه
   
   
 


 خیرین، با خدا معامله کرده اند.
   شهرستان کرج به واسطه زندانهایی که دارد،تقریبا یکی از شلوغ ترین ستادهای دیه را در سطح کشور داراست.
 محمد جواد کولیوند، نماینده مردم کرج ، اشتهارد،فردیس و آسارا در گفتگو با روابط عمومی ستاد دیه استان البرز با بیان مطالب فوق افزود: ...ادامه...  
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...
   
   
   
   
   
   


آخرین اخبار و رویدادها
1396/09/14 14:05

همکاری و تعامل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز با نمایندگی ستاد دیه

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه نمایندگی استان البرز، در این جلسه که در روز یکشنیه دوازدهم آذرماه در ستاد دیه نمایندگی استان البرز برگزار شد، مهندس جهانی مدیرکل راهداری و و حمل و نقل جاده ای استان از تمایل این اداره کل برای تسریع کمک به آزادی زندانیان جرائم ناشی از تصادف رانندگی خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه تعدادی از مددجویان زندانی بدلیل جرم تصادف در زندان بسر می برند، این اداره کل، هر اقدامی که به لحاظ قانونی امکان داشته باشد، برای کم کردن مشکلات این مددجویان و خانواده آنها دریغ نخواهیم کرد و این مهم با همکاری و پشتیبانی ستاد دیه استان می تواند شکل بگیرد.
2
در ادامه محمدباقر مقدسی مدیر ستاد دیه استان البرز نیز ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرزابراز داشت: با توجه به قانون بیمه اجباری که در سال95 با همت ستاد دیه کشور و تلاش حاج آقا جولایی به تصویب رسید، یاعث گردید از ورود رانندگان به زندان جلوگیری شود.

 وی در ادامه با تاکید بر اینکه حتما مدیران راهداری و دیگران از بیمه مسئولیت استفاده نمایند، تصریح کرد: ستاد دیه همکاری لازم را با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در خصوص رسیدگی سریع به پرونده رانندگان معمول خواهد داشت.

در پایان مقرر شد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز در خصوص رانندگانی که دچار سانحه تصادف می شوند، گزارشی به ستاد دیه استان ارائه نمایند و ستاد نیز در اسرع وقت نسبت به پرونده آنان رسیدگی نماید. همچنین مقرر گردید به منظور کمک به آزادی مددجویان مربوطه، جشن گلریزان در پایانه های این اداره کل برگزار گردد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :