کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  9
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  16
دیروز :  248
کل مشاهده :  168644
مصاحبه
   
   
 


 خیرین، با خدا معامله کرده اند.
   شهرستان کرج به واسطه زندانهایی که دارد،تقریبا یکی از شلوغ ترین ستادهای دیه را در سطح کشور داراست.
 محمد جواد کولیوند، نماینده مردم کرج ، اشتهارد،فردیس و آسارا در گفتگو با روابط عمومی ستاد دیه استان البرز با بیان مطالب فوق افزود: ...ادامه...  
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...
   
   
   
   
   
   


آخرین اخبار و رویدادها
1396/09/16 13:20

برگزاری جلسه مشترک نماینده صندوق تامین خسارت های بدنی با ستاد دیه استان البرز

به منظور بررسی پرونده های موجود ستاد دیه در خصوص سوانح رانندگی ، روز پنجشنبه 16آذر جلسه مشترکی با حضور نماینده صندوق تامین خسارت های بدنی با مدیر نمایندگی ستاد دیه، استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز در این جلسه به بررسی 10 پرونده پرداخته شد که از این تعداد، چهار مددجو توسط صندوق تامین، پرداخت شده است و مابقی در حال تکمیل و ارسال به صندوق تامین خسارت های بدنی است.
2
هاشمی نماینده صندوق گفت: در مجموع تعداد پرونده های موجود مربوط به تصادف های رانندگی نسبت به وضعت کشوری بسیار خوب ارزیابی می شود و اکثر پرونده به صندوق و یا شرکت های بیمه ارسال گردیده است.

مقدسی مدیر ستاد دیه استان البرز نیز اظهار داشت : در حال حاضر چهار نفر مددجو بدلیل بدهی دیه در زندان بسر می برند که پرونده آنان در حال پیگیری و ارسال به صندوق می باشد.

 وی ابراز امیدواری نمود تا پایان سال جاری زندانی دیه تصادف نداشته باشیم.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :