کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  7
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  39
دیروز :  325
کل مشاهده :  210997
مصاحبه
   
   
 


 خیرین، با خدا معامله کرده اند.
   شهرستان کرج به واسطه زندانهایی که دارد،تقریبا یکی از شلوغ ترین ستادهای دیه را در سطح کشور داراست.
 محمد جواد کولیوند، نماینده مردم کرج ، اشتهارد،فردیس و آسارا در گفتگو با روابط عمومی ستاد دیه استان البرز با بیان مطالب فوق افزود: ...ادامه...  
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...
   
   
   
   
   
   


آخرین اخبار و رویدادها
1396/10/14 09:23

افزایش 30 درصدی روند آزادی زندانیان واجدشرایط در البرز

مدیر ستاد دیه استان البرز در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: روند آزادی زندانیان واجدشرایط در استان از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۰ درصد افزایش داشته است.
 محمدباقر مقدسی در این گفتگوی اختصاصی، با تشریح عملکرد ستاد دیه البرز طی ۹ ماهه گذشته سال جاری، اظهار کرد: ۳۰۶ مددجو واجد شرایط با مساعدت خیرین، گذشت شاکیان و ستاد دیه آزاد شده اند.
 وی میزان بدهی ۳۰۶ مددجو آزاد شده را ۳۶۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: از این میزان حدود ۱۳۵ میلیارد ریال توسط گذشت شاکیان تامین شده است، باید به این نکته نیز اشاره کرد که روند آزادی زندانیان واجد شرایط در البرز نسبت به سال گذشته با ۳۰ درصد افزایش همراه بوده است.
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان البرز با بیان اینکه از مجموع افراد آزاد شده ۱۵ زندانی زن و ۲۹۱ زندانی مرد بوده است، گفت: ۵ درصد این افراد را بدهکاران دیه، ۳۵ درصد مهریه و ۶۰ درصد را بدهکاران مالی تشکیل می دهند.
وی در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۱۱ زندانی و مددجوی واجد شرایط با بدهی بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در زندان های استان به سر می برند که چشم به کمک خیرین دوخته اند، تصریح کرد: با توجه به اینکه مردم عنایت ویژه ای به بیمه اجباری داشتند در حال حاضر تنها سه بدهکار دیه در زندان به سر می برند که طی ماه آتی آزاد خواهند شد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :