کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  3
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  37
دیروز :  325
کل مشاهده :  210995
مصاحبه
   
   
 


 خیرین، با خدا معامله کرده اند.
   شهرستان کرج به واسطه زندانهایی که دارد،تقریبا یکی از شلوغ ترین ستادهای دیه را در سطح کشور داراست.
 محمد جواد کولیوند، نماینده مردم کرج ، اشتهارد،فردیس و آسارا در گفتگو با روابط عمومی ستاد دیه استان البرز با بیان مطالب فوق افزود: ...ادامه...  
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...
   
   
   
   
   
   


آخرین اخبار و رویدادها
1396/11/23 14:08

با همکاری اتاق اصناف و ستاد دیه استان البرز برگزار شد: جشن کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز همزمان با گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر، اتاق اصناف استان البرز با همکاری ستاد دیه ، جشن کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار نمود.

 
2این گزارش حاکیست : این جشن که در روز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح و درسالن شهدای اتاق اصناف استان البرز برگزار گردید، ابتدا حمید کریمی رییس اتاق اصناف استان البرز، ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: بارها گفته ام که ما تا لحظه ای که باهم باشیم هیچ کشوری نمی تواند به ما گزندی برساند. خیلی کشورها مارا تحقیر و مورد بی مهری قرار داده اند، ولی هیچ کاری نمی توانند بکنند.


 وی سپس به بحث ازادی زندانیان اشاره کرد و ضمن تشکر از همکاری و مساعدت مدیرنمایندگی ستاد دیه استان، مسئولین و مددکاران ندامتگاه های استان البرز خاطرنشان ساخت: برای ما افتخار است که در کنار شما بتوانیم حتی یک نفر را از زندانها آزاد کنیم .

در ادامه مراسم ، عزیز اکبریان نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی در سخنانی ، با تقدیر از تلاش افراد در امر آزادسازی زندانیان، با ذکر خاطراتی از کسانیکه مال فراوانی داشتند، ولی عاقبت دارفانی را با انبوهی از ثروت انباشته وداع گفتند، پرداخت و تصریح کرد: دنیا همین است. پس چه خوب است که تا زنده ایم به محرومان کمک نماییم. وی با اشاره به خیرین حاضر در این مراسم، گفت: همیشه دنبال کار خیر بودید، خداوند هم به شما خیر دهد. ما پشتیبان شما هستیم. در بحث کمک به افراد آبرومند، باید سعی کنیم که آبرویشان حفظ شود.

گفتنی است در این مراسم مبلغ دویست و پنجاه میلیون ریال به منظور آزادی مددجویان کمک گردید .
همچنین به تعدادی از خانواده های مددجویان بسته های حمایتی اهدا گردید.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :