کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  25
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  24
دیروز :  55
کل مشاهده :  502159
مصاحبه
   
   
 


 خیرین، با خدا معامله کرده اند.
   شهرستان کرج به واسطه زندانهایی که دارد،تقریبا یکی از شلوغ ترین ستادهای دیه را در سطح کشور داراست.
 محمد جواد کولیوند، نماینده مردم کرج ، اشتهارد،فردیس و آسارا در گفتگو با روابط عمومی ستاد دیه استان البرز با بیان مطالب فوق افزود: ...ادامه...  
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...
   
   
   
   
   
   


آخرین اخبار و رویدادها
1397/03/09 12:31

کمک حدودا چهارصدمیلیون تومانی اصناف البرزی در جشن گلریزان کرج

اصناف کرج حدود 4 میلیارد ریال به آزاد زندانیان کمک کردند


به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز و به نقل از خبرنگار ایرنا،رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با اشاره به ضرورت نگاه همگانی به آسیب های زندان گفت: اصناف شهرستان کرج حدود 4 میلیارد ریال در جشن گلریزان به آزادی زندانیان کمک کردند.
 
حمید کریمی شامگاه سه شنبه در حاشیه جشن گلریزان آزادی زندانیان استان البرز در شهرستان فردیس برگزار شد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: خانواده بزرگ اصناف به عنوان تشکل مردمی همیشه در کارهای خیرخواهانه سهیم بوده است.

وی ادامه داد: هرچند برای برگزاری جشن گلریزان اطلاع رسانی مناسبی نشده بود اما حضور اصناف در این مراسم چشمگیر بود.
وی در خصوص کمک به زلزله زدگان کشور افزود: اصناف استان البرز رتبه نخست کشوری را در کمک به زلزله زدگان به خود اختصاص دادند.
رئیس اتاق اصناف استان البرز گفت: سال گذشته در جشن گلریزان آزادی زندانیان ، 2 میلیارد ریال اصناف کمک کردند.
استان البرز حدود 90 هزار واحد صنفی دارد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :