کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  5
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  29
دیروز :  287
کل مشاهده :  181317
مصاحبه
   
   
 


 خیرین، با خدا معامله کرده اند.
   شهرستان کرج به واسطه زندانهایی که دارد،تقریبا یکی از شلوغ ترین ستادهای دیه را در سطح کشور داراست.
 محمد جواد کولیوند، نماینده مردم کرج ، اشتهارد،فردیس و آسارا در گفتگو با روابط عمومی ستاد دیه استان البرز با بیان مطالب فوق افزود: ...ادامه...  
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...
   
   
   
   
   
   


آخرین اخبار و رویدادها
1398/01/18 20:45

ستاد دیه استان البرز: آزادی 475 مددجو در سال97

ستاد دیه استان البرز در سال 97 توانست تعداد 475 نفر از مددجویان جرائم غیرعمد را آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگرداند.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز محمدباقر مقدسی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان البرز با بیان مطالب فوق اظهار داشت: در سال گذشته، ستاد دیه البرز با کمک و مساعدت خیرین عزیز،‌ ستاد دیه کشور ، حمایت و تلاش هیئت امنا، با مشاوره در زمینه اخذ گذشت از شاکیان و پیگیری صدور رأی اعسار، توانست این تعداد آزادی مددجویان را در استان البرز رقم بزند.
مقدسی، مدیر ستاد البرز
وی افزود: کل بدهی این افراد بالغ بر 1350 میلیارد ریال بوده که شکات عزیز مبلغ 530 میلیارد ریال از طلب خود گذشت نمودند که از همکاری این شکات کمال تشکر و قدردانی داریم.
مقدسی در ادامه با اشاره به آزادی قابل توجه مددجویان در اسفندماه سال گذشته، خاطرنشان کرد: با حضور خیرین عزیز و بزرگوار و با کمک مالی 5میلیاردو 200 میلیون ریالی این عزیزان نیکوکار، فقط در ماه اسفند سال 97 توانستیم، تعداد 52 نفر از مددجویان جرائم غیرعمد را آزاد نماییم که جا دارد از این کمک ها و مساعدت نیکوکاران نیک اندیش سپاس گذاری گردد.
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان البرز در پایان ابراز امیدواری کرد تا در سال جاری مردم بتوانند با مهریه معقول و معاملات در حد توان خود و نیز بیمه نمودن خودرو و محل کسب و کار، نیازی به تسهیلات ستاد دیه، جهت رهایی از زندان نداشته باشند، ان شالله.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :