کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  8
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  323
دیروز :  51
کل مشاهده :  563964
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1398/05/02 12:43

ستاد دیه استان البرز: آزادی زندانی محکوم به قصاص پس از 17 سال با بخشش اولیای دم

با توجه به راهبردهای کلی ستاد مردمی امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند، به منظور تلاش برای اخذ رضایت در جرائم عمد و تلاش همکاران و شورای حل اختلاف و کمک خیرین عزیز و بخشش اولای دم، خانم مددجویی که محکوم به قصاص نفس گردیده بود و از سال 81 در زندانان بسر می برد، آزاد گردید. محمدباقر مقدسی، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان البرز با بیان مطالب فوق افزود: لازم است از اولیای دم (پدر و مادر مقتول) کمال تشکر را داشته باشیم که با رضایت آنان این آزادی میسر گردید. مقدسی در پایان از خیرین عزیزی که با تلاش خود و کمک های موردنیاز، بطور مستمر پیگیر این موضوع بوده اند و همچنین همکاری بسیار مطلوب مجموعه پرسنل زندان فردیس، قدردانی نمود.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :