کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  11
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  329
دیروز :  51
کل مشاهده :  563970
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1398/08/22 11:26

اقدام ستاد دیه نمایندگی استان البرز: آزادی زندانی غیرعمد با 7شاکی

مددجوی 49 ساله متاهل و دارای دو فرزند ، بدلیل ورشکستگی، پس از 5 سال با کمک خیرین از زندان آزاد گردید و به آغوش خانوده اش بازگشت.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز، این مددجو که دارای 7شاکی ، با بدهی دو نیم میلیارد ریالی بود، در تیرماه سال93 بدلیل عدم توان پرداخت بدهی های خود روانه زندان گردید.

این گزارش حاکیست: این مددجو با پرداخت مبلغ  400  میلیون ریال، بعنوان پیش پرداخت اعسار،  به آغوش خانواده بازگشت. گفتنی است: مددجوی فوق مستاجر بوده و در کسب و کار خود دچار ضرر و زیان شده بود.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :