کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  11
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  327
دیروز :  51
کل مشاهده :  563968
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1398/12/10 14:49

با مساعدت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز، سه مددجوی زندانی آزاد شدند

با همکاری و مساعدت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز، سه مددجوی جرایم مالی غیرعمد و غیربزهکاری از زندان آزاد گردیدند.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز، محمدباقر مقدسی مدیر ستاد دیه اسیتان البرز، با بیان خبر فوق افزود: هر ساله مقارن با ایام سال نو، ادارات ، موسسات ، شرکت ها و خیرین عزیز، با مراجعه به ستاد دیه استان البرز، در راستای آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد، مساعدت های ویژه ای به عمل می آورند که نمونه این حرکت، آزادی سه مددجوی زندانی که به دلایل غیرعمدی و غیربزهکاری تحمل حبس می نمودند، با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز ، از زندان آزاد و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند.
وی با اشاره به وجود بیش از سیصد زندانی در زندانهای استان البرز به دلیل محکومیت های غیر عمدی، اظهار داشت: امیدواریم با ادامه این روند در خصوص کمک و مساعدت دیگر ارگانها و خیرین نیکوکاران نیک اندیش، شاهد آزادی بیشتر مددجویان زندانی غیر بزهکار باشیم تا خانواده آنان نیز در این ایام سال نو، طعم شیرین باهم بودن را بچشند و کانون این خانواده ها گرم تر شود.ان شاءلله
گفتنی است: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز برای دومین بار است که در سال جاری مبادرت به کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد می نماید که جای بسی تشکر و قدردانی دارد. اجرکم عندالله.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :