کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  16
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  14
دیروز :  40
کل مشاهده :  557358
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1399/02/10 10:19

برگزاری جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان غیرعمد استان البرز بصورت مجازیجشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان استان البرز، در ماه مبارک رمضان، امسال بصورت مجازی و آنلاین برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه البرز: ستاد مردمی امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند نمایندگی استان البرز هر ساله در ماه مبارک رمضان مبادرت به برگزاری جشن گلریزان جهت دریافت کمک خیرین برای آزادی زندانیان غیر عمد استان می نماید.

محمدباقر مقدسی، مدیر ستاد دیه البرز با بیان مطالب فوق افزود: بدلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و ممنوعیت برگزاری تجمعات، امسال برآن شدیم تا گلریزان را بصورت اینترنتی و در قالب وبینار (جشن سمیناری تحت وب و آنلاین) برگزار نماییم.

وی با اشاره به یار و مددکار بودن نیکوکاران استان البرز در بحث آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، تصریح کرد: لذا از کلیه نیکوکاران خیراندیش دعوت می نماییم در این رویداد خداپسندانه شرکت نمایند و همچون گذشته یار و مددکار ستاد دیه استان برای کمک به آزادی زندانیان غیر عمد باشند تا این مددجویان به آغوش گرم خانواده خود بپیوندند.

این مدیر خاطرنشان کرد: به همین منطور، لینک سالن مجازی جشن گلریزان ستاد دیه (تحت وب=وبینار) ایجاد گردید.
مقدسی، زمان جشن گلریزان مجازی ستاد دیه البرز را همزمان با پخش برنامه زنده تلویزیونی مرکز البرز(برنامه ماه عاشقی)، روز پنجشنبه 18 اردیبهشت، مصادف با 12 رمضان، یکساعت قبل از اذان مغرب به افق کرج اعلام کرد و افزود: لینک اینترنتی این جشن  گلریزان مجازی برای خبرنگاران و خیرین نیک اندیش  به شرح ذیل ارائه می گردد.

افراد می توانند در روز و ساعت مقرر بصورت مهمان وارد این سالن مجازی شوند:


همچنین خیرین عزیز می توانند کمکهای نقدی خود را از طریق لینک ذیل به حساب ستاد دیه البرز واریز نمایند:


#جشن_گلریزان_ستاددیه_البرز

Http://alborzipro.ir


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

e

لبخندسوالتعجبشیطانفرشتهسبزخمیازههیپنوتیزمتلفنوحشتناکناراحتقلبعصبانیگریهخرخونساکتخوشمزهدروغگوتماسعجلهچشمکخجالتمغرورخندهگلقهرمتفکرمنتظرکلافهراکنیشخندزبانعینکخنثیخوابدلقکاوهافسوسخداحافظشکستپلکماچنگرانابروشوخیابلهدستاوغزودباشتاییدبغلدلشکستهشرمندهقهقههبازندههورااضطرابگاوچرانرویامن نبودم

پاسخ
برچسب ها :