کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  8
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  52
دیروز :  383
کل مشاهده :  578102
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1400/01/31 09:33

آزادی ۱۰ زندانی جرائم غیرعمد و بدهکار مالی از زندان های البرز

مدیرکل زندان های استان البرز از سفر رئیس سازمان زندان های کشور به البرز و آزادی 10 زندانی جرائم غیرعمد و بدهکار مالی از زندان های البرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز و به نقل از پایگاه خبری دیده بان البرز، اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان البرز گفت: در مراسمی با حضور رئیس سازمان زندان های کشور و اقدامات تامینی و تربیتی در ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای طرح نذر هشتم ۱۰ زندانی بدهکار مالی و جرائم غیرعمد با کمک خیرین، ستاد دیه استان البرز و مددکاران زندان ها از زندان های البرز آزاد شدند.

وی ادامه داد: مجموع بدهی این زندانیان ۶۹ میلیارد و۴۷۰ میلیون ریال بود که پس از گفت و گو با شکات و اخذ تخفیف از آنان دو میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال به شکات پرداخت شد و زندانیان مذکور که یک خانم نیز در بین آن ها بود همزمان با سفر رئیس سازمان زندان ها به استان البرز از بند رهایی یافتند.

مدیر کل زندان های استان البرز با اشاره به سرکشی از دو خانواده زندانی و اهدای بسته های معیشتی به آنان ادامه داد: رئیس سازمان زندان های کشور نیز در این دیدارها از نزدیک در جریان وضعیت و مشکلات زندگی خانواده های زندانیان قرار گرفت و در خصوص رفع این مشکلات توصیه هایی کرد.

جمیاری در خصوص اقدامات حمایتی صورت گرفته در زندان های این استان اظهار کرد: در ۶ ماه گذشته سرکشی از ۱۰۰ خانواده زندانی به همراه مقامات قضایی و استانی صورت گرفته و با کمک خیرین، ستاد دیه و مرکز نیکوکاری شهدای زندان های البرز ۳۵۰ زندانی جرایم غیر عمد و ۲۵۰ زندانی بدهکار مالی جرائم عمدی که حبس آن ها تمام شده بود اما به دلیل بدهی در زندان بودند با پرداخت بخشی از بدهی، اخذ تخفیف از شکات و اعطای تسهیلات، از زندان آزاد شدند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :