کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  6
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  42
دیروز :  383
کل مشاهده :  578092
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1400/02/04 11:20

۲۱۰ زندانی جرائم غیر عمد البرز در انتظار کمک خیرین هستند

مدیرعامل ستاد دیه استان البرز اعلام کرد که ۲۱۰ زندانی جرائم غیر عمد این استان برای آزادی نیاز به کمک خیرین دارند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز و به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمدباقر مقدسی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع این افراد ، هشت نفر زن هستند که به علت محکومیت مالی در زندان به سر می برند. وی اظهار داشت: میزان بدهی زندانیان جرائم غیر عمد استان حدود ۱۰۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: سال گذشته ۵۲۴ زندانی جرائم غیرعمد استان البرز از زندان آزاد شدند که از این تعداد ۱۸ نفر زن بودند. مدیرعامل ستاد دیه استان البرز گفت: امسال برای پیشگیری از شیوع کرونا در ماه مبارک رمضان مراسم جشن گلریزان در استان البرز از امروز به صورت مجازی برگزار می‌شود .

مقدسی بیان داشت:برنامه پایانی جشن گلریزان البرز همزمان با عیدسعید فطر از طریق صدا و سیمای استان پخش مستقیم خواهد شد.

وی گفت: انتظار داریم امسال نیز همچون سال های گذشته، خیرین نیکوکار استان البرز ستاد دیه را حمایت کنند تا بتوانیم با مبالغ جمع آوری شده شاهد آزادی تعداد بیشتری از زندانیان در استان باشیم. وی افزود: خیران و نیکوکاران مبالغ اهدایی خود را برای آزادی زندانیان به شماره حساب بانک ملی شعبه جهانشهر کرج ۰۱۲۵۲۵۲۵۲۵۰۰۲ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۴۴۰۳ به نام ستاد دیه و کمک‌های مردمی استان البرز واریز کنند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :