کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  7
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  41
دیروز :  383
کل مشاهده :  578091
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1400/02/09 12:57

خیرین فردیس زمینه آزادی ۲۵ زندانی را فراهم کردند

خیرین شهرستان فردیس کرج با اهدای ۴۰۰ میلیون تومان زمینه آزادی ۲۵ زندانی را فراهم کردند.

غلامرضا نادری نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با به گزارش روابط عمومی ستاد دیه البرز و به نقل از خبرنگار ایرنا : این میزان کمک ها شب گذشته در همایش نسیم مهر شهرستان فردیس توسط مردم نیکوکار برای آزادی ۲۵ زندانی جرائم غیر عمد پرداخت شد.

این گزارش حاکیست:  از مجموع ۲۵ زندانی مذکور، سه نفر آنان زن هستند که به زودی از زندان آزاد خواهند شد. خیرین شهرستان فردیس با وجود شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی استقبال خوبی از برگزاری جشن گلریزان داشته‌اند.
 چهار ندامتگاه بزرگ کشور در کرج و فردیس استقرار دارند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :