کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند و با تاکید بر اینکه امسال نیز اقتصاد، مسئله اصلی کشور است، شعار سال ۱۴۰۲ را «مهار تورم و رشد تولید» اعلام کردند.

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  46
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  190
دیروز :  27
کل مشاهده :  709059
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1400/08/24 09:52

پرداخت مبلغ 200 میلیون ریالی شهرداری گرمدره جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز ؛ نماینده شهرداری گرمدره با حضور در ستاد دیه استان البرز مبلغ 200 میلیون ریال را جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد پرداخت نمود.
محمد باقر مقدسی ضمن تشکر از مجموعه محترم شهرداری گرمدره به خاطر این اقدام خداپسندانه افزود: این مبلغ جهت آزادی 1 نفر زندانی جرائم غیرعمد اختصاص و زمینه آزادی آن فراهم گردید.
وی در ادامه گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی، کلیه ارگانها و نهادها می توانند با مراجعه به ستاد دیه استان البرز در خصوص امر خداپسندانه و خیرخواهانه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت و یا مبالغ خود را به شماره حساب 0125252525002 و شماره کارت 6037991899944403 بنام ستاد دیه استان البرز واریز نمایند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :