کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند و با تاکید بر اینکه امسال نیز اقتصاد، مسئله اصلی کشور است، شعار سال ۱۴۰۲ را «مهار تورم و رشد تولید» اعلام کردند.

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  34
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  2
دیروز :  193
کل مشاهده :  702527
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1393/09/26 14:29

پرداخت تسهیلات برای سی و شش نفر از مددجویانِ(زندانیانِ) جرایم غیر عمد

پرداخت تسهیلات برای سی و شش نفر از مددجویانِ(زندانیانِ) جرایم غیر عمد

به گزارش روابط عمومی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان البرز،جلسه هیئت مدیره ستاد  با حضور اعضا برگزار گردید.

در این جلسه حاجی رضا شاکرمی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب کرج  ، به عنوان رئیس هیئت مدیره ستاد دیه استان البرز انتخاب  گردید و از خدمات علی فرهادی قدردانی به عمل آمد.

همچنین، پرونده سی و شش نفر از مددجویان جرایم غیرعمد مورد بررسی اعضای هیئت مدیره ستاد دیه قرار گرفت و با پرداخت تسهیلات به این مددجویان، جهت رفع گرفتاری آنان از زندان ، موافقت گردید.


بر اساس این گزارش، کل بدهی های این سی و شش مددجو بالغ بر سی و یک میلیارد ریال برآورد گردید که شامل بدهی های دیه ، مالی و مهریه بوده است.

این گزارش حاکیست: از این مبلغ در حدود دوازده میلیارد ریال از طرف شاکیان بخشش صورت گرفت و مابقی به صورت تسهیلات به مددجویان کمک خواهد شد.

در ادامه جلسه مقرر گردید از خدمات خیرین بزرگواری که ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان البرز را یاری نموده اند ، در طی مراسمی قدردانی به عمل آید.


همچنین در این جلسه محمدجواد کولیوند،نماینده مردم کرج،اشتهارد،فردیس و آسارا و عضو ستاد دیه، با اشاره به کمبود نیرو ، امکانات و مکان، عملکرد ستاد دیه را در یاری رساندن به  مددجویان استان البرز ،علی رغم این کمبودها، مثبت و موفق ارزیابی و خاطرنشان کرد: رسیدگی به پرونده های مددجویانِ نیازمند نیز، به روز شده است.

جبار باقری مدیرکل زندان های استان البرز و نائب رئیس ستاد دیه اظهار داشت: در خصوص  مسایل مالی در هر سه سال حسابرسی از طریق حسابداریهای رسمی در ستاد دیه انجام گرفته که طبق استاندارهای حسابداری بوده و سلامت عملکرد مالی ستاد دیه را نشان می دهد..


در انتهای این جلسه ، محمد باقر مقدسی مدیر عامل ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان البرز نیز، ضمن ارائه گزارشی از عملکردهای ستاد دیه  برای دیگر اعضای هیئت مدیره ، تصریح کرد: در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای مددجویان واجد شرایط، هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و کلیه این مددجویانِ مشمول می توانند از این تسهیلات، جهت پرداخت دیون خود بهره مند گردند.

خاطرنشان می گردد: در جلسه هئیت مدیره ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان البرز، مواردی در جهت پیشبرد اهداف ستاد دیه مطرح و به عنوان مصوبات جلسه به تصویب رسید.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :