کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند و با تاکید بر اینکه امسال نیز اقتصاد، مسئله اصلی کشور است، شعار سال ۱۴۰۲ را «مهار تورم و رشد تولید» اعلام کردند.

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  20
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  2
دیروز :  0
کل مشاهده :  13674
01 02 03
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


مصاحبه با مددجویان جرائم غیرعمد

گاه اتقاقی و یا حادثه ای، مسیر زندگی عادی یک شهروند آبرومند را چنان تحت تاثیر قرار می دهد که وی را دچار استرس های عمیق و گاه گرفتار زندانی ناخواسته می کند .

در راستای کمک به رهایی این نوع از زندانیان،ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان البرز ، اقدام به جمع آوری کمک های مادی و معنوی مردم نموده است .

 اینک اولین مصاحبه ای را که از یکی از زندانیان دربند جرایم غیرعمد، تهیه شده است را مشاهده مینمایید .

دیگر فیلم ها از مصاحبه با مددجویان را در کانال آپارات ستاد مشاهد نمایید:
 2