کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال 1395 هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به همه ی هم میهنان و ایرانیان عزیز در سراسر جهان بخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مجاهدان راه اسلام و ایران، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی؛اقدام وعمل» نامگذاری کردند.

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  60
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  45
دیروز :  58
کل مشاهده :  135544
مصاحبه
   
   
 


 خیرین، با خدا معامله کرده اند.
   شهرستان کرج به واسطه زندانهایی که دارد،تقریبا یکی از شلوغ ترین ستادهای دیه را در سطح کشور داراست.
 محمد جواد کولیوند، نماینده مردم کرج ، اشتهارد،فردیس و آسارا در گفتگو با روابط عمومی ستاد دیه استان البرز با بیان مطالب فوق افزود: ...ادامه...  
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...
   
   
   
   
   
   


آخرین اخبار و رویدادها
1397/02/08 12:42

به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان اشتهارد برگزار شد: جشن گلریزان به منظورآزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد استان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز، مراسمی به‌منظور آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد استان و به مناسبت هفته جوان و اعیاد شعبانیه در عصر چهارشنبه پنجم اردیبهشت، بعد از برگزاری فریضه نماز مغرب و عشاء در محل زورخانه پوریای ولی شهرستان اشتهارد برگزار شد.


این گزارش حاکیست: این مراسم با حضور جمعی از افراد محسن و نیکوکار، محمدباقر مقدسی مدیر ستاد دیه استان البرز و مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان اشتهارد و نیز غفرانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز به‌عنوان بانیان مراسم گلریزان، برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: ما ورزشکاران باید در عرصه کمک به آزادی زندانیان پیشقدم باشیم، بخصوص در این رشته که ورزشی است پهلوانی.

وی افزود: هرکس به وسع و توانش به کسانی که ناخواسته اسیر زندان شدند، کمک نمایند و ان شالله اجرشان نزد خدا محفوظ است.


 خاطرنشان می‌گردد برگزاری جشن گلریزان دیگری باهدف کمک برای آزادسازی زندانیان، در شهر کرج و نیز در شهرستان نظر آباد از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، برنامه‌ریزی‌شده است که خبر آن متعاقباً اعلام می‌گردد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :