کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند و با تاکید بر اینکه امسال نیز اقتصاد، مسئله اصلی کشور است، شعار سال ۱۴۰۲ را «مهار تورم و رشد تولید» اعلام کردند.

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  25
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  191
دیروز :  0
کل مشاهده :  699037
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1400/02/22 13:30

۲۷ زندانی غیر عمد البرز از زندان آزاد می شوند

به مناسبت عید سعید فطر، ۲۷ زندانی غیر عمد در این استان از زندان آزاد می شوند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز و به نقل از خبرگزاری ایرنا: محمدباقر مقدسی شامگاه سه شنبه در آیین جشن گلریزان مجازی برای کمک به آزادی زندانیان غیر عمد استان البرز گفت: در جشن گلریزان البرز که با حضور محسن خلیلی پیشکسوت فوتبال تیم پرسپولیس و امید روانخواه پیشکسوت فوتبال استقلال برگزار شد خیرین این استان مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان در قالب تعهد و وجه نقد کمک کردند.

وی اضافه کرد: با جمع آوری این کمک ها یک زن زن و ۲۶ زندانی مرد از زندان های البرز آزاد می شوند. مقدسی اظهار داشت: پنج میلیارد تومان میزان بدهی این ۲۷ زندانی است که چهار میلیارد تومان از طریق اعسار، گذشت شاکی و خیرین تامین شده است.

مدیرعامل ستاد دیه استان البرز گفت: برای آزادی این ۲۷ زندانی مبلغ یک میلیارد تومان دیگر نیاز است که از محل کمک های مردمی تامین خواهد شد.

مقدسی از خیرین خواست همانند سال گذشته ستاد دیه را همراهی و یاری کنند تا بتوان مددجویانی که در زندان بسر می برند به آغوش گرم خانواده بازگردند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :