کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  2
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  48
دیروز :  383
کل مشاهده :  578098
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1400/05/09 13:55

جشن گلریزان عید غدیر در پیشاهنگی استان البرز

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه البرز:
روز پنجشنبه در روز عید غدیر خم، هفتم مرداد در ساعت 18 در این جشن که همراه با سخنرانی و برنامه های شاد برای عمومی مردم منطقه پیشاهنگی برگزار گردید، مبلغ 91 میلیون تومان نقد و تعهدی از شهروندان نیکوکار و نیز اعضای پایگاه بسیج توحید، هیئت الشدای پیشاهنگی و گروه جهادی حضرت ولیعصر(عج)، در این منطقه،جمع آوری گردید.


قابل ذکر است در این مراسم حجت الاسلام میلانی به بیان ثواب کمک به درماندگان، اطعام فقرا و مومنین و آزاد نمودن زندانی در این روز عزیز پرداخت .

همچنین کربلایی جواد کریمی نیز با ایراد فضایل ذکر امیرالمومنین علی (ع)، مدیحه سرایی نمود که با استقبال حاضرین قرار گرفت.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :