کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  8
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  47
دیروز :  383
کل مشاهده :  578097
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1400/05/13 15:17

پویش آزادی زندانیان غیرعمد تا اربعین

اولین جلسه پویش آزادی زندانیان تااربعین حسینی درمحل ستاددیه استان البرز باهمکاری ارزشمند آزادگان و ایثارگران عزیز وهیات محترم مذهبی به گزارش روابط عمومی ستاد دیه البرز، در این جلسه اعضای هیئت از بنیاد شهید جانبازان استان حضور داشتند، مقدسی مدیر ستاد دیه به بیان اهداف و عملکردهای ستاد دیه استان البرز پرداخت. این گزارش حاکیست: بنابر در پیش بود ایام محرم، لزوم برنامه ریزی و اقدام به کمک جهت آ زادی زندانیان غیرعمد در دستور کار این هیئت ها قرار گرفت .

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :