کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند و با تاکید بر اینکه امسال نیز اقتصاد، مسئله اصلی کشور است، شعار سال ۱۴۰۲ را «مهار تورم و رشد تولید» اعلام کردند.

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  2
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  16
دیروز :  195
کل مشاهده :  704897
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1400/07/07 08:49

آزادی 21 زندانی جرائم غیرعمد زندانهای استان البرز بمناسبت اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس

به مناسبت اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس در مراسمی در ندامتگاه فردیس با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولین استانی 21 نفر زندانی جرائم غیرعمد به همت ستاد دیه استان البرز آزاد شد.
محمدباقر مقدسی مدیر ستاد دیه استان البرز گفت: 21 نفر زندانی جرائم غیرعمد آزاد شده که کل بدهی آنان بالغ بر 99 میلیارد ریال می باشد و با پرداخت مبلغ بیش 15 میلیارد ریال از منابع ستاد دیه آزادی این مددجویان فراهم گردید.

مدیر ستاد دیه استان در ادامه ضمن تشکر از خیرین و نیکوکاران افزود: از ابتدای محرم تا اربعین حسینی به همت ستاد آزادگان، هیئت های مذهبی، هنرمندان، خیرین عزیز و ستاد دیه کشور تعداد 90 نفر زندانی با بدهی بیش از 440 میلیارد ریال در پویش رهایی از زندان آزاد شدند.
وی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون نیز 282 نفر زندانی جرائم غیرعمد آزاد که از این تعداد 12 نفر زن و مابقی مرد می باشند.
مقدسی در پایان ضمن تاکید بر این موضوع که تنها متولی آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد ستاد دیه می‌باشد، گفت: خیرین و نیکوکاران محترم می توانند از طریق واریز مبالغ نقدی به شماره حساب ستاد 0125252525002 و شماره کارت 6037991899944403 نزد بانک ملی بنام ستاد دیه استان البرز در امر خداپسندانه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت و یا بصورت حضوری به محل ستاد دیه استان مراجعه نمایند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :