کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند و با تاکید بر اینکه امسال نیز اقتصاد، مسئله اصلی کشور است، شعار سال ۱۴۰۲ را «مهار تورم و رشد تولید» اعلام کردند.

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  21
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  11
دیروز :  190
کل مشاهده :  707086
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1400/08/03 12:24

آزادی ۱۲ زندانی جرائم غیرعمد بمناسبت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز به مناسبت هفته وحدت و در شب میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، با حضور مدیر کل زندان‌های استان، مدیر ستاد دیه استان، رئیس ندامتگاه فردیس و جمعی از مسئولین زندان‌های استان ۱۲ زندانی بدهکار جرائم غیرعمد با مساعدت ستاد دیه از زندان‌های استان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

میزان کل بدهی 12 زندانی بالغ بر  118 میلیارد ریال بوده که حدود 113 میلیارد ریال آن از طریق اعسار، اخذ گذشت از شکات، نقدینگی خانواده مددجویان و... تأمین و با پرداخت 163/5 میلیارد ریال از منابع در اختیار ستاد دیه موجبات آزادی آنها فراهم گردید.

مقدسی در خصوص عملکرد سالانه ستاد با اعلام اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۲۶ زندانی جرائم غیرعمد با کمک ستاد دیه از زندان آزاد شده است تصریح کرد: ستاد دیه استان البرز از ابتدای سال تا امروز با کمک خیرین و همکاری ستاد دیه کشور و تلاش همکاران محترم این تعداد زندانی که کل بدهی آنها بیش از 2165 میلیارد ریال بوده با پرداخت تقریباً 100 میلیارد ریال از منابع در اختیار ستاد دیه آزاد شده اند.

مدیر ستاد دیه استان البرز در پایان تعداد زندانیان جرائم غیرعمد در زندانهای استان که چشم انتظار آزادی می باشند را 175 نفر اعلام  و گفت: خیرین و نیکوکاران محترم می توانند جهت مشارکت در امر خداپسندانه مبالغ اهدایی خود را به شماره حساب 0125252525002 و شماره کارت 4403-9994-9918-6037 بنام ستاد دیه استان البرز واریز و یا به صورت حضوری به دفتر ستاد دیه استان مراجعه نمایند.

ضمناً در این مراسم اسماعیل جمیاری مدیرکل زندانهای استان در سخنان خود از مدیر ستاد دیه استان البرز و همکارانش بخاطر تلاش فراوان در جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، جذب خیرین و پیگیری‌های لازم تقدیر و تشکر نمود.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :